GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrik 9262490
nr 926 2490
Tallrik
Kina, 1800-tal, diameter: 25 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 24 november 2014
kl 18:10:59
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr